Громадська організація «Рівненський центр «Соціальне партнерство», в рамках реалізації проекту «Сприяння прозорості державних закупівель у Західній Україні» запрошує представників бізнесу взяти участь у безкоштовному семінарі по роботі з публічними закупівлями (тендерами) та системі Prozorro.

Під час семінару будуть розглянуті наступні питання:

-Переваги та можливості участі бізнесу в публічних закупівлях (тендерах). Де отримувати інформацію про закупівлі, які бувають закупівлі, чому це вигідно.

-Законодавче регулювання публічних закупівель.

-Як підприємцю, фірмі чи навіть фізичній особі стати учасником торгів.

-Як працює система , вибір площадок для участі в торгах. (Ми не представляємо та не рекламуємо жодну з існуючих площадок)

-Тендерна документація – що потрібно знати учаснику?

-Критерії вибору переможця торгів

-Редукціон на

-Що потрібно знати про кваліфікацію та укладення договору.

-Оскарження неправомірних дій.

Крім того, ми розкажемо вам про:

-Публічний контроль за чесністю тендерів.

-Можливості громадської ініціативи «За чесний тендер» по відстоюванню законності та чесності закупівель.

Усі учасники семінарів зможуть протягом найближчих 6 місяців безкоштовно отримувати юридичні консультації по участі в тендерах.

Умови участі в тренінгу:

Тренінг триває близько 6 годин, є безкоштовним для учасників (оплачений американським фондом NED). Учасники тренінгу отримують роздаткові матеріали, передбачений обід та перерви на каву. Учасникам НЕ відшкодовуються витрати на доїзд до місця проведення. Головна умова участі – готовність та зацікавленість у чесній конкуренції в публічних закупівлях (тендерах)

Тренінг проводить:

Мирослава Примак, юрист проекту та офіційний агент Prozorro.

За детальнішою інформацією звертайтеся – Святослав Клічук, керівник ГО «Рівненський центр «Соціальне партнерство», тел. 096-006-89-23