З ініціативи Рівненського підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування сьогодні у Радивилівській міській раді  відбувся семінар, на якому побували представники сусідніх з нашою об’єднаних громад: обговорювались переваги міжмуніципального співробітництва. 

Участь у роботі семінару взяли представники Мирогощанської, Тараканівської, Козинської, Смизької, Крупецької об’єднаної територіальних громад. У вітальному слові Радивилівський міський голова М.А.Карапетян побажав усім учасникам плідних висновків, а також висловив подяку представникам Рівненського підрозділу центру розвитку місцевого самоврядування  і наголосив: такі зустрічі значно розширюють перспективи діяльності та розвитку об’єднаних громад, стимулюють до більш якісної роботи на місцях. Про виклики та очікування на шляху впровадження міжмуніципального співробітництва доповів М.Шелеп, радник з питань децентралізації рівненського підрозділу ЦРМС.

Тему співробітництва територіальних громад продовжила Н.Костіна, експерт із міжмуніципального співробітництва, яка охарактеризувала присутнім сучасний стан такого механізму в Україні, навела найбільш поширені форми та моделі успішної взаємодії між громадами.