Вже з початку цього тижня працівники з благоустрою міської ради приступили до прикрашання головного новорічного атрибута.

Ці прекрасні передсвяткові приготування, звісно ж,  не пройшли повз уваги  радивилівців та гостей міста. Виникало щире бажання придивитись до новорічного асортименту у котромусь з найближчих магазинних відділів і собі прикупити щось із асортименту ялинкових прикрас. Особливо піднесено на кропіткий процес, як вбирається в кольорові кульки хвойна красуня, позирала допитлива малеча. Як поінформував наше видання заступник міського голови Віктор Ісюк, цьогоріч для головної міської ялинки оновили набір іграшок (адже нижнє гілля щороку стає об’єктом зазіхання злодіїв та вандалів), докупили світлових гірлянд. Усі оздоблювальні елементи - світлодіодні, відтак, дуже економні. Урочисто засвітити головну ялинку міста обіцяють у день святого Миколая. 

Вже традиційно Радивилівська міська рада звертається до  керівників усіх підприємств та організацій міста, навчальних закладів, а також приватних підприємців з проханням  долучитися до передноворічних приготувань і  святково прикрасити фасади своїх об’єктів, офісів, вітрини магазинів, розмістити новорічні атрибути на прилеглій до своїх об’єктів території.

Адже, незважаючи на фінансові труднощі, необхідно зробити все можливе, щоб наше місто на Новорічні та Різдвяні свята виглядало святково та створювало піднесений, радісний настрій для усіх жителів і гостей. 

Наталка Янчин