Більш як дві тисячі школярів  Радивилівської об’єднаної громади взяли участь в урочистостях з нагоди свята останнього дзвоника.

Традиційне побажання «В добру путь, випускники!» цьогоріч лунало одразу для 306 юнаків та дівчат, жителів нашої громади, які підійшли до фінішу шкільного навчання. З них 100 - одинадцятикласники, а 206 - учні дев’ятих класів. Найбільше, а це 48 випускників, у міському  НВК «школа№2-ліцей», наполовину менше – (22 учні) у НВК «школа№1-гімназія». Далі, у спадаючому порядку, Дружбівська ЗОШ (9 учнів), Немирівська ЗОШ (8 учнів), Підзамчівська ЗОШ (7 учнів), Башарівська ЗОШ (6 учнів). У списку претендентів на нагородження золотою або срібною медалями – 14 прізвищ. Про це повідомила начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді й спорту міської ради  І. М. Ковалевська.

У суботу, 27 травня, першими закружляли у вальсі випускники Радивилівського НВК «школа№1-гімназія». Свято їхнього прощання з дитинством співпало із відзначенням Дня міста, тож вчорашні учні пройшлись центральною площею Незалежності під супровід оплесків, які їм дарували вчителі, батьки, друзі, усі радивилівці.

Наталка Янчин