Власники об’єктів нерухомості Радивилівщини за підсумками десяти місяців 2023 року сплатили до місцевих бюджетів 5,4  млн гривень податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. У порівнянні із відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 2,1 млн. гривень, або 64,3 відсотки.

Нагадаємо, надходження від податку на нерухоме майно у повній сумі спрямовуються до місцевих бюджетів, тож є одним із важливих бюджетоформуючих платежів громад.

Ставка податку на нерухомість встановлюється органами місцевого самоврядування залежно від типу об’єктів та їх місцезнаходження у відсотках до мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року, та не може перевищувати 1,5 відсотка за квадратний метр.

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета. 

Інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань також можна отримати у Центрі обслуговування платників Радивилівської ДПІ

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»