Вчора громада зустріла на колінах жалобний кортеж з тілом полеглого воїна, дорогу додому Героя встеляли живими квітами.

Люди вийшли на вулиці, щоб утворити живий ланцюг за маршрутом в с. Опарипси, до місця проживання сім'ї Героя.

Микола Оверчук 1982 року народження був випускником міської тоді ще другої школи (сьогодні Радивилівський ліцей №2 ім. П. Г. Стрижака), виховувався у багатодітній родині, був серед п’ятьох дітей найстаршим сином у батьків. Молодший брат полеглого Героя сьогодні також зі зброєю в руках захищає територіальну цілісність України на фронті.

Чин похорону Миколи Оверчука відбувся сьогодні, на останнє прощання з полеглим Захисником прийшли односельці, друзі, знайомі, однокласники, представники влади територіальної громади, територіального центру комплектування Другий вiддiл Дубенського РТЦК та СП , бійці роти охорони.

Заупокійне відспівування проходило у Свято - Соборо-Богородичній церкві в с. Опарипси.

З усіма військовими почестями Героя хоронили в рідному селі Опарипси, відповідно до поховального церемоніалу загиблого військовослужбовця, рідним Героя на цвинтарі було вручено Державний прапор України, що ним була вкрита труна воїна, і під яким він боровся за Перемогу.

Назавжди у нашій вдячній пам’яті ім’я Героя-воїна, Оверчука Миколи Миколайовича, солдата єгерської роти. Він віддав своє життя за незалежність і територіальну цілісність.

Завдяки таким Героям, як він, Україна є і буде!

У цей надзвичайно важкий час ми низько схиляємо голови у скорботі та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя. Важко знайти слова втіхи, неможливо заспокоїти біль та гіркоту втрати. Кожен загиблий воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас.