У День української мови та писемності в Радивилівській міській бібліотеці організували літературну вітальню, головними гостями якої стали молоді таланти в царині поезії
Звучали літературні дебюти від учнівства нашої громади – користувачів публічно шкільних бібліотек. Молодь презентувала власне бачення подій сьогодення крізь призму поетичного слова, свої думки та переживання.
Звучали, зокрема, і вірші-присвяти світлої пам’яті загиблих на фронті Героїв-земляків із нашої громади, а ще - вірші, написані під враженням від звірств окупантів у Бучі.
У творах, народжених дитячими серцями, звучало багато патріотизму, багато щирих, відвертих і не по-дитячому глибоких роздумів.
Продекламували свої рядки на публіку також і досвідчені автори нашої громади, чиї поезії друкуються у літературних альманахах та видані у поетичних збірках. Серед таких, зокрема, - наша землячка із села Перенятин Мирослава Воронко , чия поезія яскраво вплелася у поетичний візерунок Радивилівщини.
Працівники міської книгозбірні підготували літературну експозицію видань, авторами яких є жителі нашого краю. У ній – двотомник «Довга дорога до себе» ветерана педагогічної праці та громадського діяча (вже покійного) Євгена Гудими, а також збірки поезії місцевого краєзнавця, викладача Радивилівського професійного ліцею Василя Ярмуся, якого було запрошено на зустріч з творчо обдарованою молоддю.
Літературну зустріч прикрасила музичним супроводом під гітару викладачка КЗ "Радивилівська дитяча школа мистецтв" Мирослава Михайлова.
Директорка книгозбірні Наталя Залужна підвела підсумки творчої зустрічі, побажала юним авторам натхнення на нові вірші, які б завжди відгукувалися в серцях читачів щирими емоціями.
Дотик до поезії у літературній вітальні ще більше впевнив у аксіомі, наскільки нам важливо берегти українське слово, любити, шанувати і захищати рідну мову – вона наш чіткий ідентифікатор у світі серед інших народів.