Із метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, відповідно до статті 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011 року, Радивилівська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації:

«Внесення змін до детального плану території  земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

по вул.О.Невського,73з у м.Радивилів Рівненської області»

Зміни до детального плану території вносяться з метою уточнення планувальної структури підприємств та об’єктів транспортної й комерційної діяльності;  необхідності уточнення функціонального призначення прилеглих територій, впорядкування вуличної мережі та удосконалення архітектурно-композиційного рішення в оновлених межах розробки. Однією з цілей ДПТ є визначення містобудівних умов та обмежень

Підстава для розроблення: Рішення Радивилівської міської ради №1189 від 11 квітня 2023 року

Замовник: Радивилівська міська рада Дубенського району Рівненської області. Розробник: ФОП Назаренко Катерина Юріївна

Основні техніко-економічні показники:

  • Площа в межах розробки ДПТ –8,0000 га;
  • Максимальний клас шкідливості – 4 клас із 100-метровою санітарно-захисною зоною
  • Гранична висота – 8 метрів
  • Поверховість – 2 пов.
  • Відсоток забудови (максимально можливий) – 80%

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, приватизації Радивилівської міської ради за адресою:

35500, Рівненська обл., Дубенський р-н, м. Радивилів, вул. Паркова, буд. 5

Телефон: 03633-43804
E-mail: mradaviktor@gmail.com

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – в.о. начальника відділу – головного архітектора відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, приватизації Радивилівської міської ради – Віктор Маркович

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 12 листопада 2023 року за адресою: 35500, вул. Паркова, буд. 5, м. Радивилів, Дубенський р-н, Рівненська обл.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місце проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання містобудівної документації – детального плану території будуть проводитися 13 листопада 2023 року о 10.00 год. за адресою: 35500, вул. Паркова, буд. 5, м. Радивилів, Дубенський р-н, Рівненська обл.