Упродовж девяти місяців 2023 року представники малого і середнього підприємництва, які обслуговуються Радивилівською ДПІ сплатили до місцевих бюджетів 17,9 млн гривень єдиного податку. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 290 тис гривень.

Зокрема, з  початку року від фізичних осіб – підприємців надходження єдиного податку склали понад 13,3 млн гривень, від суб'єктів господарювання – юридичних осіб – 2,1 млн гривень, а сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджети громад на 2,5 млн гривень цього платежу.

Податківці звертають увагу, що сумліно сплачуючи єдиний податок до місцевих бюджетів, тим самим платники забезпечують життєдіяльність  територіальних громад.

На діючий бізнес сьогодні лягає велика відповідальність – бути захисником економічної стабільності рідного краю та держави, забезпечувати їх фінансову спроможність. Кожен своєчасно та в повному обсязі сплачений податковий платіж – це посильний внесок суб’єктів підприємництва у перемогу нашої країни над агресором.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX