Оподаткування легальних доходів жителів Радивилівщини посприяло надходженню до місцевих бюджетів громад 154,1 млн гривень податку на доходи фізичних осіб упродовж січня-вересня цього року. Приріст цього платежу до аналогічного періоду минулого року склав 14,5 млн гривень.

До державного бюджету надійшло 41 млн гривень даного платежу. Цей показник збільшився на 3,9 млн гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Загалом протягом дев’яти місяців 2023 року жителі Радивилівщини перерахували до бюджетів усіх рівнів 195,1 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Плюс до минулого року склав  понад 18,4 млн гривень.

Стабільність надходжень ПДФО, як і всіх податкових платежів – особливо важлива для державного бюджету та територіальних громад у період протидії загарбникам.

Зважаючи на воєнну ситуацію, податківці нагадують про необхідність дотримання вимог трудового законодавства щодо офіційного оформлення працівників, своєчасної та повної виплати заробітної плати на рівні встановленого законодавством, неприпустимості її виплати у  “конвертах”, адже від цього залежить фінансування обороноздатності держави, підтримка ЗСУ в цілому, суттєва матеріальна допомога соціальній сфері та громадянам, постраждалим від війни.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX