ОКРЕСЛЮЄМО ПОДАЛЬШИЙ ВЕКТОР ЖИТТЯ ГРОМАДИ:
сьогодні у Радивилівській міській раді відбулось друге засідання робочої групи зі стратегічного планування розвитку територіальної громади.
Модератором діалогу виступив Тарас РАШКЕВИЧ, експерт проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей». Нагадаємо: стратегічне планування розвитку громади відбувається за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні .
За час засідання було розглянуто презентацію попередніх напрацювань, здійснено SWOT-аналіз із моделюванням сильних та слабких сторін Радивилівської ТГ.
Вивчено потенційні сценарії розвитку, від яких залежатиме траєкторія руху громади в найближчі роки. Відбулась практична робота в групах, під час якої визначали стратегічні та операційні цілі, відповідно до них сформували завдання й проєкти для реалізації.
Подальша комунікація, як громаді знайти свої наступні точки для розвитку, триває.
Напрацьована версія стратегії дозволить визначитися, з чим Радивилівська ТГ прагне асоціюватись далі – розвиненим туризмом, потужним сільським господарством, промисловими зонами чи центрами компетентностей.
Це дасть змогу розбудовувати свої спроможності у цьому напрямку з врахуванням викликів і вимог часу та підвищити якість життя у нашій громаді.
Нагадаємо, до процесу розроблення стратегії залучено максимально широке коло фахівців різних вікових груп та з різних сфер діяльності, бо лише спільними зусиллями зможемо сформувати основний документ, важливість якого важко переоцінити для територіальної громади.