Сьогодні громада провела на вічний спочинок земляка-військовслужбовця з с. Сестрятин Дудніка Олександра Васильовича (23.04.1975 - 27.09. 2023 р.р.)

У Збройних Силах він від початку повномасштабного російського вторгнення, був призваний на захист Батьківщини по мобілізації 1 березня 2022 року Другим відділом Дубенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Проходив службу на посаді майстра-акумуляторника ремонтного відділення артилерійського озброєння ремонтного взводу озброєння, ремонтної роти військової частини А - 4789.

Олександр Васильович Дуднік - Герой, чиє ім’я громада назавжди з шаною та вдячністю передаватиме новим поколінням.

Вчора жалобний кортеж з тілом воїна прибув у рідне село військовослужбовця. Вулицями, якими проїздила жалобна процесія, люди схилялись на коліна, останній шлях воїна додому встеляли квітами.

Сьогодні відбувся чин похорону в с. Сестрятин, зійшлися всі рідні й близькі, друзі, односельці, представники влади територіальної громади, військовослужбовці Радивилівської територіальної роти охорони.

Заупокійне Богослужіння проходило в Свято-Миколаївському храмі с.Сестрятин.

З військовими почестями Олександра Дудніка поховали на сільському кладовищі у Сестрятині. Рідним Героя було передано національний прапор України, яким була вкрита його труна упродовж всього чину похорону, відповідно до встановленого державою церемоніалу поховання військових.

Вічна пам'ять та слава Герою-Захиснику України!

Світлий спомин про Олександра Васильовича Дудніка назавжди в наших серцях!