Лауреатка відомого конкурсу «Коронація слова» розповіла про початок літературного шляху, про реальні спостереження і події, які вкладає у свої твори, а також досвід співпраці з правоохоронними структурами у висвітленні своїх детективних сюжетних ліній, як підбирає персонажів та багато інших історій та деталей із письменницького життя.

В форматі сьогоднішнього діалогу «автор-читач» відбулась презентація нової книги від Ксенії Циганчук під назвою "Хто тебе вбив?"

Традиційно, усі гості зустрічі мали змогу придбати авторське видання з автографом письменниці, зробити пам’ятне фото.

Radivilovska Miska Biblioteka продовжує цикл зустрічей з популярними українськими авторами, де кожен може «посмакувати» літературними новинками та художнім словом у присутності самих письменників, які, до слова, також оцінюють, як високоефективний в просвітницькому плані, саме такий формат комунікації з читацькою аудиторією.

Ксенія Циганчук. Авторська сторінка

Radivilovska Miska Biblioteka

Радивилів: освіта, культура, молодь і спорт

КЗ "Радивилівський МБК"

Довідково: Циганчук Ксенія Анатоліївна – українська письменниця. Народилася 8 березня 1986 року в м. Рівне, у родині викладачів. Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет (факультет іноземної філології), за спеціальністю «Вчитель іноземних мов та зарубіжної літератури». З 2007 року працювала вчителем у школі, потім викладачем у вузі та на курсах іноземних мов. Захоплюється дослідженням старослов'янських казок та міфології, вивченням іноземних мов, фітнесом, подорожами. Проживає у Рівному. Постійно проводить презентації та зустрічі із читачами по всій території України. Писати почала з молодших шкільних років для свого задоволення. У 2006 році вийшла збірка оповідань «Дощ крізь сльози» (переважно філософська тематика). Збірка була видана коштом гранту голови Рівненської обласної державної адміністрації.

Ксенія Анатоліївна Циганчук має низку премій, визнань і нагород: 2016 р. – володарка спеціальної премії від Андрія Кокотюхи «Золотий Пістоль» за найкращий гостросюжетний детектив Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»; 2017 р. – лауреатка премії імені Михайла Дубова;

2018 р. – роман «Коли приходить темрява» отримав відзнаку «Краща книга Рівненщини» в номінації «Краще видання для юнацтва та молоді».