СЬОГОДНІ, 1 ЖОВТНЯ, УКРАЇНА І НАША ГРОМАДА ВПЕРШЕ ВІДЗНАЧАЄ У НОВУ ДАТУ ДЕНЬ СВОЇХ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ.

Це свято оповите Покровом Пресвятої Богородиці, сповнене молитов за всіх тих, хто серцем і душею любить й захищає Україну!

Сьогодні у Радивилівській громаді відбулись урочистості та хода пам’яті до Алеї Слави, де військові Радивилівської роти охорони ЗСУ поклали квіти до світлин загиблих в російсько-українській війні земляків-Героїв.

Вшанували також пам'ять Героїв Небесної Сотні та патріотів, які в різні історичні часи відстоювали незалежність та мирне небо над Україною.

За участю настоятеля та хористів храму Свято-Вознесенської Парафії м. Радивилів відбулась акція пам’яті та спільна молитва за всіма загиблими Героями – які повертали загарбане окупантами, поклали найцінніше – власне життя на вівтар української свободи і незалежності, щоб нові покоління українців могли жити на своїй, Богом даній землі.

Патріотичну мистецьку програму до урочистої події підготували працівники КЗ "Радивилівський МБК" , виступив, зокрема , народний аматорський хор ( керівник Ярослав Жолнович).

о вшанування пам’яті та хвилини мовчання за загиблими на фронті захисниками й захисницями долучились жителі міста, представники влади територіальної громади, представники місцевого відділення поліції та офіцери із Другий вiддiл Дубенського РТЦК та СП .

Міський голова Микола КАРАПЕТЯН та військовий комісар, підполковник ЗСУ Олександр КУЗЬМИЧ поклали квіти до пам’ятного знаку борцям за волю України, вшановуючи подвиг наших предків, які вогнем і мечем боронили рідну землю від ворога.

Усім багатолюдним зібранням сьогодні помолились за захист Пресвятої Богородиці над Героями сучасності, нашими незламними Захисниками і Захисницями, які зі зброєю в руках мужньо тримають фронт - за свободу та життя мільйонів українців! В серцях палко просячи для них якнайшвидшого повернення з війни додому, - з Перемогою, живими й неушкодженими.

Слава нашим воїнам, всім, хто боронить нашу державу та продовжує давати відсіч ворогу.

МИ ВДЯЧНІ КОЖНОМУ ТА КОЖНІЙ!

ВАША СИЛА ТВОРИТЬ ЩЕ ПОТУЖНІШОЮ СЛАВУ УКРАЇНИ!