Упродовж восьми місяців цього року платники податків – юридичні особи Радивилівщини сплатили до Зведеного бюджету 162,1 млн гривень податку на прибуток. Ця сума перевищує минулорічні показники за аналогічний період на 131,9 млн гривень.

При цьому до державного бюджету підприємства перерахували 145,8 млн гривень податку на прибуток. Надходження податку на прибуток до держбюджету перевищують минулорічні показники за аналогічний період на 118,7 млн гривень,

До бюджетів територіальних громад мобілізовано 16,3 млн гривень податку на прибуток. Порівняно з минулим роком приріст надходжень склав 13,2 млн гривень.

Нагадаємо, якщо річний дохід платників податку на прибуток від будь-якої діяльності (за вирахування непрямих податків) перевищує 40 млн грн, то податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік. Якщо такий дохід не перевищує 40 млн грн, то такі платники застосовують річний податковий (звітний) період, який починається з 1 січня по 31 грудня поточного звітного року.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX