Упродовж восьми місяців 2023 року працедавці Радивилівщини спрямували до бюджетів усіх рівнів 170,5 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Сума перерахованого місцевими працедавцями ПДФО  перевищує  показники минулого року на 23,1 млн гривень.  

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 134,7 млн гривень, що перевищує минулорічні показники на 20,6 млн гривень.

До державного бюджету платники перерахували 35,8 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Цьогорічні показники перевищили надходження  минулого року на 5,5 млн гривень

Нагадаємо, що суб’єкти господарювання, які нараховують та виплачують доходи на користь фізичних осіб, зобов’язані утримати податок на доходи фізичних осіб та сплатити його до бюджету. Податок нараховується податковими агентами за ставкою 18 % від доходів громадян – зарплат, премій, інших додаткових виплат та виплат за договорами цивільно-правового характеру. 

В умовах повномасштабної війни, коли всі сили і кошти держави спрямовані на наближення перемоги, незадекларована праця і тіньова економіка завдають невиправної шкоди обороноздатності країни. Тож звертаємось до роботодавців: дотримуйтесь законодавства про оплату праці та працюйте лише у правовому полі.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX