Відбулось чергове засідання адмінкомісії при виконавчому комітеті Радивилівської міської ради.

Членами комісії розглянуто шість протоколів, складених правоохоронцями на жителів громади за адміністративні правопорушення у сфері благоустрою: спалювання сухої рослинності, викидання сміття у невстановлених місцях та відсутність угод за вивезення твердих побутових відходів.

Попри щоденні нагадування мешканцям, що спалювання сухої рослинності та сміття карається законом у вигляді штрафу, димові завіси нікуди не зникли, на городніх ділянках продовжують палати полум’я, від чого в повітря виділяється велика кількість небезпечних речовин — бензопірен, діоксини та важкі метали. Це значно впливає на  імунітет людей, особливо з хронічними  і серцево-судинними захворюваннями, вражає дихальні шляхи, провокує розвиток онкологічних та алергічних захворювань.

Про ці вже загальновідомі правила сьогодні вкотре нагадали порушникам.

Вивезти залишки сухої рослинності з городніх ділянок власники можуть, скоординувавши зусилля та звернувшись за відповідною послугою у міське комунальне підприємство «Комунальник». Або ж облаштувавши відповідні місця для компостування.

За результатами засідання адмінкомісії прийнято відповідні рішення.

Нагадуємо жителям Радивилівської міської територіальної громади про заборону спалювання сухої трави, опалого листя та будь-якого сміття. Такі дії несуть загрозу навколишньому середовищу та є небезпечними для життя та здоров’я людей, а особливо дітей.

Разом з тим, за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна, а в час війни і  кримінальна відповідальність, а також накладення штрафу на громадян – від 340 грн до 1360 грн.