Депутати зібрались на робоче засідання з огляду на необхідність впорядкування важливих питань функціонування громади у сфері земельних відносин, бюджетного забезпечення, діяльності комунальних підприємств та освітніх закладів.

 

Перед початком голосування депутаткою від фракції політичної партії «Європейська солідарність» Іриною Польовою було внесено пропозицію включити до порядку денного звернення депутатів Радивилівської міської ради VIII скликання ради до Президента України та Верховної Ради України щодо недопущення вилучення коштів місцевих бюджетів.

Далі депутати підтримали пропозицію виділити кошти на лікування внаслідок вогнепально-уламкових поранень на фронті  військовослужбовця – жителя с.Дружба Радивилівської громади. Розглянули  та прийняли також відповідні рішення по заяві Миколи Пастуха,  депутата Радивилівської міської ради VIII скликання по виборчому списку від Рівненської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» про дострокове припинення ним депутатських повноважень .

В підсумку голосування внесено зміни в програму соціального захисту окремих категорій населення Радивилівської громади на 2022-2025 роки, зокрема – доповнено фінансування видатків коштами на встановлення флагштоків, придбання меморіальних дошок, пам’ятних знаків - для увіковічення пам’яті загиблих Захисників України з Радивилівської громади.

Рішенням сесії передано з балансу КП «Радивилів-тепло»  в оперативне управління (на баланс) Радивилівського ліцею№1 та Радивилівського ліцею №2 ім.П.Г.Стрижака генераторів для освітлення захисних укриттів на випадок перебоїв з електропостачанням.

Прийнято рішення уповноважити виконавчий комітет міської ради виконувати повноваження органу приватизації квартир та будинків державного житлового фонду, кімнат у гуртожитках, забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків та проведення інвентаризації гуртожитків Радивилівської тергромади.