У РАДИВИЛІВСЬКУ ГРОМАДУ ПРЯМУЄ ЕКСКАВАТОР ВІД ПАРТНЕРІВ ПРОЄКТУ USAID «ГОВЕРЛА»
До румунського порту прибув вантаж із 55-ма екскаваторами, який є частиною підтримки американського народу для українських громад в умовах протистояння російській агресії.
Вантаж прямує до України та буде розподілений серед громад-партнерок. Передана техніка забезпечить безперервне надання основних муніципальних послуг (водопостачання та водовідведення, опалення, вуличне освітлення та утримання доріг, громадських місць і кладовищ) та відповідне забезпечення взимку.
Нагадаємо, з-поміж 64-х тергромад Рівненщини Радивилівська громада перемогла на офіційному відборі щодо партнерської співучасті із HOVERLA / проєкт USAID в Україні
Вже майже два роки ми розвиваємо співпрацю, в підсумку якої громада отримала технічну міжнародну допомогу понад 3 млн. грн.
Це спеціалізоване пожежне обладнання для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, генератори для стабільного енергетичного забезпечення соціальної інфраструктури громади у час воєнних ризиків, оргтехніку, паливно-мастильні матеріали.
Тепер громаді буде передано спецтехніку – екскаватор.
Щодня разом із проєктом «ГОВЕРЛА» ми інституційно спроможніші та сильніші, щоб виконувати свої повноваження задля добробуту жителів громади.
Вдячні нашим партнерам за своєчасну підтримку та допомогу.