До румунського порту прибув вантаж із 55-ма екскаваторами, який є частиною підтримки американського народу для українських громад в умовах протистояння російській агресії.

Вантаж прямує до України та буде розподілений серед громад-партнерок. Передана техніка забезпечить безперервне надання основних муніципальних послуг (водопостачання та водовідведення, опалення, вуличне освітлення та утримання доріг, громадських місць і кладовищ) та відповідне забезпечення взимку.

Нагадаємо, з-поміж 64-х тергромад Рівненщини Радивилівська громада перемогла на офіційному відборі щодо партнерської співучасті із HOVERLA / проєкт USAID в Україні

Вже майже два роки ми розвиваємо співпрацю, в підсумку якої громада отримала технічну міжнародну допомогу понад 3 млн. грн.

Це спеціалізоване пожежне обладнання для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, генератори для стабільного енергетичного забезпечення соціальної інфраструктури громади у час воєнних ризиків, оргтехніку, паливно-мастильні матеріали.

Тепер громаді буде передано спецтехніку – екскаватор.

Щодня разом із проєктом «ГОВЕРЛА» ми інституційно спроможніші та сильніші, щоб виконувати свої повноваження задля добробуту жителів громади.

Вдячні нашим партнерам за своєчасну підтримку та допомогу.