Відкрив та провів сесійне засідання міський голова Микола КАРАПЕТЯН.

З його доповіді депутати підтримали пропозицію та проголосували за надання матеріальної допомоги громадянам з важкими захворюваннями, які потребують оперативного втручання, а також військовослужбовцям, які повернулись важкопораненими з фронту та потребують медичної реабілітації.

Рішенням сесії було затверджено Програму підвезення учнів та педагогічних працівників до закладів освіти впродовж 2023-2024 навчального року.

Затверджено також і прогнозований річний обсяг фінансування на забезпечення безоплатного проїзду здобувачів освіти Підзамчівського ліцею по маршруту:

Підзамче-Круки –Копані –Адамівка-Підзамче (протяжність маршруту 41, 2 км).

Депутати опрацювали блок земельних питань та, за пропозиціями профільної земельної комісії міської ради, по кожному прийняли відповідне рішення.

Також внесли зміни у програму енергоефективності громади, в розділі «Термомодернізація будівель бюджетних установ», де в переліку завдань поставлено за мету проведення капітального ремонту даху будівлі Підзамчівського ліцею. Для старту й фінансування робіт відповідні зміни було внесено до місцевого бюджету.

За результатами голосування міською радою вирішено делегувати департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА функції замовника будівельних робіт об’єкта «Реконструкція очисних споруд м. Радивилів, продуктивністю 900м.куб/добу».

Після завершення реконструкції очисних та прийняття об’єкта в експлуатацію, завершений об’єкт та прєктно-кошторисну документацію до нього буде передано на баланс КП «Комунальник» Радивилівської міської ради згідно з актом прийому-передачі.

Матеріали позачергової 49-ї сесії розміщено на офіційному веб-сайті Радивилівської міської ради за посиланням https://radyvylivrada.gov.ua/