День знань, за доброю традицією, пролунав на гамірних шкільних подвір’ях закладів освіти громадидитячими виступами, видовищними патріотичними флешмобами.

І це було емоційно, урочисто, святково, з усією теплотою серця!

Цей навчальний рік для всіх дітей України знову починається по-різному, бо триває війна. Хтось далеко від дому – за кордоном або в інших регіонах України. Хтось дистанційно, в онлайн-форматі.

Та сьогоднішні урочистості в шкільних родинах, можливість сісти за парти здобувачів освіти були б неможливими, якби ЗСУ не стояли на захисті нашого мирного неба.

Тому, насамперед, у цей день ми низько вклоняємося захисникам України і дякуємо їм за можливість зібратися на святі Першого дзвоника.

Цього дня адресуються слова подяки вчителям, які не тільки діляться знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

Цього дня урочисті лінійки супроводжуються вшануванням пам’яті та хвилинами мовчання за загиблими Героями, які виборювали для нас мирне майбутнє та можливість українським дітям спокійно навчатися та розвивати Україну.

Цього дня ми разом з нашими дітьми знову на старті

нової, цікавої і часто нелегкої дороги – дороги до знань. Нехай же усім вистачає впевненості у власних силах і буде мирним над нами небо.

Цьогоріч до перших класів закладів середньої освіти територіальної громади зараховано 191-го учня, в 11-х класах розпочинають цей навчальний рік 112 випускників, за партами в наших ліцеях здобуватимуть знання 35 діток з категорії внутрішньо переміщених осіб.

Загалом, цей першовересень зібрав у шкільних родинах понад 2 тисячі здобувачів освіти громади.

Зі святом усіх! Божого захисту, сил та натхнення!

Нехай цей рік буде результативним та успішним як для учнів, так і для педагогів.

З вірою в Перемогу – дякуємо ЗСУ за можливість дітям здобувати знання!

Радивилівський ліцей №1 Радивилівський ліцей №2 ім. П.Г.Стрижака. Немирівський ліцей Сестрятинська гімназія Башарівська гімназія Підзамчівський Ліцей Дружбівський ліцей