Радивилівську громаду відвідали керівниця Рівненського регіонального офісу Проєкту «ГОВЕРЛА» Руслана СТАСЮК та фахівці Проєкту: Василь КУРИЛАС - фахівець з надання муніципальних послуг, Наталія КОРЕНЬ - фахівець з фінансів, Юлія КОЛЕСНІК - фахівець з питань нормативно-правового регулювання, Наталія ГОЛОВАЧ – фахівець із залучення громадськості.

Разом із Радивилівським міським головою Миколою КАРАПЕТЯНОМ, керівниками відділів міської ради та представниками структурних підрозділів соціально-економічного розвитку, соціального захисту, охорони здоров’я, керівниками комунальних підприємств, - окреслили пріоритети подальшої взаємодії та співробітництва.

Зокрема – в напрямку забезпечення якості та доступності муніципальних послуг в громаді, виконання бюджетних показників в умовах воєнного стану, юридичного супроводження підвищення інституційної спроможності громади, щодо залучення громадськості до реалізації проєктів в громаді.

Під час зустрічі міський голова Микола КАРАПЕТЯН подякував фахівцям Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за ефективну співпрацю.

Радивилівська громада – у десятці громад з Рівненщини, які стали партнерками Проєкту, починаючи з 2022-го року. За цей час напрацьовано плідні результати, громаду підсилено спеціалізованим обладнанням – а це генератори для альтернативного енергоживлення, мотопили, ледліхтарі, вогнегасники та мотопомпи, щоб оперативно реагувати на виклики воєнного сьогодення. А також професійне спорядження для пожежників-добровольців.

Підтримка Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» є актуальною для громади, особливо в контексті забезпечення роботи важливих об’єктів інфраструктури під час надзвичайних ситуацій.

Разом із Проєктом «ГОВЕРЛА» громада щодня стає інституційно спроможнішою.

Пишаємося бути частиною HOVERLA / проєкт USAID в Україні/