Сьогодні у залі засідань міської ради відбулося перше засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Радивилівської громади на період до 2027 року.

Радивилівський міський голова Микола КАРАПЕТЯН разом із представниками громадськості, бізнесу, молодіжними активістами та членами громадських організацій, депутатами, членами виконавчого комітету, представниками духовенства та місцевого культурно-освітнього середовища активно працювали над важливим документом - стратегією розвитку громади.

Увесь процес стратегічного планування у громаді відбуватиметься за підтримки експертів проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», який реалізується ГО Ендшпіль завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Консультант із стратегічного планування соціально-економічного розвитку територіальних громад від ГО «Ендшпіль» Тарас Рашкевич модерував сьогоднішній діалог у громаді під час проведення SWOT-аналізу. Він розповів про методику стратегічного планування, основні аспекти та послідовність розробки Стратегії, допоміг виконати практичні завдання учасникам робочої групи.

У ході роботи присутні мали змогу ознайомитися з проєктом соціально-економічного профілю громади.

Спільно проаналізували результи опитування мешканців громади та представників бізнесу, опрацювали сильні і слабкі сторони громади.

Напрацювали перші версії вирішення проблем, визначали завдання та наступні кроки процесу стратегічного планування.

Далі буде…