Дубенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що з метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2023 рік, планується проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак), проти сказу шляхом наземного розповсюдження приманок з вакциною.

Розповсюдження приманок відбуватиметься по лісових та польових угіддях району, поза територіями населених пунктів та водойм.

Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів, розміром із сірникову коробку, із різким запахом м’ясокісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

При виявленні приманок прохання не брати їх руками і не переносити з місця на місце чи забирати додому. Особливе прохання застерегти своїх дітей, пояснити, для чого призначені ці приманки та застерегти, щоб не грались з вакциною, а тим більше - не намагалися її розламати.