Відбулось фінальне нагородження команд-учасників фестивалю футболу для дітей, який проходив під патронатом міського голови в м. Радивилів.

До моменту вручення медалей та спортивних кубків стадіон

«Колос», як мали змогу побачити всі присутні, «кипів» емоціями вболівальників та запеклою боротьбою учасників за забиті м’ячі у ворота суперників.

Було видовищно, азартно, безкомпромісно!

З усього видно, що сучасні діти обожнюють футбол!

Дякуємо усім учасникам фестивалю за товариську гру, витривалість та потужну енергію спорту.

Яскраво відзначились під час фестивалю футболу дитячі команди філії @ГО "Дитячо-юнацький клуб "Єврошпон Смига", яка цьогоріч у квітні розпочала роботу в м. Радивилів.

Мета створення такої філії — здоровий спосіб життя дітей, залучення наймолодших до спорту та підготовка сильних футболістів, які в подальшому зможуть зайняти гідні місця у найкращих футбольних командах України і не тільки.

Навесні вони уже спробували свої сили у футбольному поєдинку, взяли участь у Всеукраїнському турнірі «Я - патріот», який проходив у Смизькій громаді.

І от сьогодні дитячі футбольні команди "Радивилів 1" та "Радивилів 2" знову показали свій високий спортивний рівень, впевнено забиваючи м’ячі у ворота суперників.

Спортивні нагороди учасникам футбольного фестивалю вручав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Пастух.

Кубками та медалями були нагороджені гравці ФК «Бастіон» м. Дубно (кращий гравець Чернявський Микола),

команди "Радивилів -1" (кращий гравець Воронко Марк), "Радивилів - 2" (кращий гравець Жила Тимофій),

«BABY CLUB» м. Дубно (кращий гравець Сусяк Дмитро), «Єврошпон - Смига» (кращий гравець Юглічек Олексій), «Шахтар» м. Броди (кращий гравець Богдан Артем).

Фестиваль дитячого футболу у День Незалежності показав: з таким мотивованим підростаючим поколінням, сповненим жагою досягати і перемагати, Україна має успішне та прогресивне майбутнє!