ЗАЯВА
про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації
Загальна частина:
Замовник стратегічної екологічної оцінки: Радивилівська міська рада. Рівненська обл., Дубенський р-н, м. Радивилів, вул. Паркова, буд. 5 Вид та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування: Детальний план території є одним із видів містобудівної документації на місцевому рівні. Детальний план території розроблений з метою:
Те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів): В детальному плані території визначаються містобудівні умови та обмеження об’єктів будівництва, які передбачаються до розміщення в межах території проєктування. Ймовірні наслідки:
|
Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено:
Такі альтернативи можуть бути розглянуті в рамках стратегічної екологічної оцінки. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки: Основною метою проведення стратегічної екологічної оцінки є прогнозування можливої реакції навколишнього природного середовища на прямий чи опосередкований вплив, вирішення задач раціонального природокористування у довгостроковій перспективі, та у відповідності з очікуваним станом природного середовища, згідно стратегії сталого розвитку. При проведенні стратегічної екологічної оцінки детального плану території передбачається:
При виконанні звіту проєкту заплановано використання методів стратегічного аналізу, насамперед аналіз контексту стратегічного планування, що передбачає встановлення зв’язків з іншими документами державного планування та дослідження нормативно-правових умов реалізації рішень. Критерії оцінки - сучасні вимоги нормативно-правових актів в сфері забезпечення екологічної безпеки та санітарно-епідеміологічного благополуччя населення. Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування: під час здійснення СЕО передбачається розглядати заходи із запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків на довкілля, визначені законодавством та нормативно-правовими актами, зокрема:
Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку: структура звіту про стратегічну екологічну оцінку визначається статтею 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку». Зміст звіту про стратегічну екологічну оцінку визначається змістом та характером проєктних рішень детального плану території з урахуванням сучасних знань та методів оцінювання. Розділ «Охорона |
навколишнього природного середовища» в обсязі звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту є невід’ємною складовою детального плану території. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції: зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Детальний план території для нового будівництва ПС 330/35 кВ «Дружба» для видачі потужності вітрової електростанції (ВЕС) ТОВ «ВІТРОПАРК ЗАХІДНИЙ-Р» розташованої на території Радивилівської ТГ (за межами населених пунктів), Рівненської області» подаються до відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Радивилівської міської ради (35500, м. Радивилів, вул. І.Франка,11, каб. 317, тел. /03633/ 4-3700). Контактна особа - в.о. начальника відділу - головного архітектора відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, приватизації Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області - Маркович Віктор Олексійович, контактний телефон +38(093)760-61-52, e- mail:mradaviktor@gmail.com Зауваження та пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, завірені особистим підписом заявника та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог нормативних документів. Строки подання зауважень та пропозицій: з 24 серпня 2023 року по 05 вересня 2023 року (10 днів). Зауваження та пропозиції подані громадськістю після встановленого строку, залишаються без розгляду. Інформацію про місце і строки ознайомлення з проєктом містобудівної документації: з проєктом містобудівної документації у паперовій формі можна ознайомитися у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Радивилівської міської ради (м. Радивилів, вул. І.Франка,11, каб.317) у робочі дні протягом строку подання зауважень та пропозицій. Радивилівська міська рада. |