З нагоди Дня медичного працівника, який цьогоріч вперше відзначається 27 липня, сьогодні відбулося урочисте нагородження фахівців Радивилівської міської центральної лікарні та КНП "Радивилівський Центр ПМСД" , людей у білих халатах, які мають сміливість перемагати недуги та рятувати життя.

Радивилівські медики свою наполегливість, витримку та професіоналізм сповна виявили під час пандемії коронавірусу, а тепер і під час повномасштабної війни, надаючи допомогу в лікуванні поранених військовослужбовців.

Радивилівський міський голова Микола КАРАПЕТЯН привітав колектив медпрацівників громади з професійним святом та висловив подяку за їх вірність професії, яка не знає ні свят , ні вихідних.

Грамотами міської ради та цінними подарунками були відзначені Василь Григорович Стецюк,лікар-ортопед-травматолог хірургічного відділення центральної міської лікарні, Віталій Петрович Самборський, завідувач Радивилівської підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги та медицини катастроф Рівненської обласної ради, Ольга Михайлівна Демчук, сестра медична загальної практики сімейної медицини Радивилівського Центру ПМСД, Надія Михайлівна Романюк, завідувачка фельдшерсько-акушерським пунктом с.Батьків, Ірина Валеріївна Сомонюк, статистик медичний Центру ПМСД, Олена Анатоліївна Сова, помічник лікаря-епідеміолога Радивилівського відділення ДУ " Рівненський ОЦ КПХ МОЗ України", Ольга Ігорівна Довгунник, дезінфектор вказаного відділення, Ольга Олександрівна Комзарова, сестра медична процедурного кабінету поліклінічного відділення КНП "Радивилівська міська центральна лікарня", Ольга Юріївна Костюк, лікар-терапевт поліклінічного відділення міської центральної лікарні.

Міський голова зазначив, що у медицині немає другорядних професій. Від кожного, хто в лікарняному колективі, його знань та самовіддачі, залежить успіх лікувальної справи, а значить - життя та здоров'я людей. Не менш важливими є і лікувально - діагностична база та умови роботи лікарів.

Щоби жителі громади мали можливість отримувати максимально широкий і якісний спектр медичних послуг на місцевому рівні, і надалі міською радою будуть спрямовані зусилля на розвиток та оснащення лікувального закладу ефективним діагностичним устаткуванням.