ЗВАРУНА ВІКТОРА МИХАЙЛОВИЧА (28.02.1972-06.07.2023 р.р.).

Серце військовослужбовця зупинилось на Луганському напрямку фронту (поблизу села Діброва Сєверодонецького району). На військовій службі виконував обов'язки стрільця - помічника гранатометника.

Військовослужбовець проживав у з с. Підзамче, минулоріч у листопаді був мобілізований до Збройних Сил України.

Сьогодні його поховали з військовими почестями у рідному селі. А напередодні громада навколішках зустрічала жалобний кортеж із тілом Героя, який стояв на захисті та обороні України. Знову «живий коридор», сльози болю від непоправної втрати, квіти на дорозі, якою він востаннє повертався до рідного дому.

Багато люду прийшли вклонитися перед світлою пам’яттю Віктора ЗВАРУНА- за мужність і патріотизм, за те, що захищав від російського агресора наші мирні домівки і наші життя. Висловити співчуття родині сусіди, друзі, близькі й знайомі, односельці та представники влади територіальної громади й старостинського округу, представники

Другий вiддiл Дубенського РТЦК та СП , військовослужбовці роти охорони ЗСУ.

У Свято-Покровській церкві в Підзамчівський Старостинський Округ відбувався чин похорону Зваруна Віктора Михайловича. А поховали Героя на сільському цвинтарі – з усіма військовими почестями.

Для Віктора найважливішим було захистити свою землю, боронити її від ворога. І він виконав свій обов'язок до кінця.

Не забудемо подвигу наших земляків, їхні імена назавжди у наших серцях.