Радивилівська громада у межах масштабної всеукраїнської ініціативи «Пліч-о-пліч» долучається до відбудови постраждалих від обстрілів та окупації населених пунктів  у південному регіоні.  Так фахівці з різних областей та спроможних громад допомагають ремонтувати пошкоджені внаслідок бойових дій та зруйновані будинки.

У складі добровільних будівельних бригад області над відновленням житлової інфраструктури від понеділка почали працювати і працівники Радивилівської міської ради.  Радивилівська бригада у складі 7 осіб виконує завдання з відновлення житла та інфраструктури, створення умов для повернення херсонців у свої домівки.

Відповідно до актів комісійного обстеження допомога ними надається для поточного ремонту дахів та вікон житлових будинків, пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації у с.Орлове Кочубеївської селищної громади.

Нагадаємо, що у рамках проєкту «Пліч-о-пліч» Рівненська ОВА взяла шефство над Кочубеївською громадою, що на Херсонщині.  Там вже працюють 50 будівельників з Рівненщини, які встигли замінити дахи майже на півсотні будинках. У планах – відремонтувати 124 будинки, пошкоджені під час бойових дій та окупації оселі.

Загалом, відновлювальні роботи заплановані у 26 населених пунктах правобережжя.

Лише разом, об'єднавши зусилля, ми можемо повернути на Херсонщину нормальне життя.