Відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Радивилівської міської ради під головуванням керуючого справами виконавчого комітету міської ради Сергія ГУЩІ.

Членами адмінкомісії було розглянуто 3 справи за фактом складених протоколів про адміністративні правопорушення, - одна із яких стосувалась продажу неповнолітньому алкогольного напою в одному із торговельних закладів громади. Ще два випадки зафіксовані на підставі порушення Правил благоустрою Радивилівської громаді в контексті самовільного вивезення сміття та твердих побутових відходів у невстановленому для цього місці.

За фактом розглянутих справ та заслуханих пояснень членами адмінкомісії прийнято рішення про стягнення штрафу з громадян, який вони мають сплатити у 15-денний термін.

В іншому випадку, якщо кошти будуть стягнені виконавчою службою, то сума штрафу подвоюється.

Довідково: адмінкомісія при виконавчому комітеті міської ради розглядає адміністративні справи, здебільшого, пов’язані з порушенням правил благоустрою територій громади, справи про адмінправопорушення щодо продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім, вчинені мешканцями міської територіальної громади, тощо.