Сьогодні наша держава відзначає особливе свято – День Конституції України.

Саме цього дня, 27 років тому, ми отримали основоположний документ найвищої юридичної сили: Конституцію України, Основний Закон, що окреслює основні права і свободи, обов’язки людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, порядок організації та функціонування органів державної влади, які покликані забезпечувати стабільність та розвиток демократичного суспільства.

Чи могли уявити творці цього документу, що через небагато років ми власною кров’ю, життями будемо відстоювати права, прописані у ньому, боротися за нашу незалежність, за право вільно робити свій вибір і будувати наше вільне майбутнє на нашій, Богом даній землі?

Конституція України – це віддзеркалення усіх наших прагнень та принципів, поглядів на те, якою має бути соціальна справедливість і державний устрій.

Навіть у найтяжчі часи, в яких ми з вами зараз живемо і боремося, її принципи залишатимуться непохитними!

Наші Збройні Сили України, кожен українець, кожна українська громада, стали на захист держави і її Конституції. Ми зрозуміли, що маємо, що можемо втратити і що ніколи не дамо у нас забрати – Основний Закон, який гарантує нас як націю і суверенну державу!

Сили нам, віри, незламності на шляху до Перемоги!

Міський голова Микола Карапетян