адресуємо Радивилівському міському голові МИКОЛІ АРАКЕЛОВИЧУ КАРАПЕТЯНУ

Шановний Миколо Аракеловичу !

Прийміть теплі вітальні слова, що йдуть від душі.

Сьогодні хочемо висловити Вам вдячність за самовіддану працю, за виваженість та цілеспрямованість, за відповідальність, яку взяли на себе і достойно несете перед мешканцями громади.

Ваш креатив, величезна кількість ідей і планів, людяність,  висока відповідальність обов'язку та незвичайна енергетика є прикладом для всіх нас.

За роки на посаді міського голови Ви багато досягли на благо громади!

Це праця, що вимагає високих організаторських здібностей, вміння згуртовувати людей, енергії і самовіддачі. Адже вирішувати щодня доводиться безліч найрізноманітніших проблем різного масштабу.

У цей непростий час на Ваші плечі лягла подвійна відповідальність за кожного з нас, кожного жителя громади. Разом з Вами ми пережили перші найстрашніші місяці війни, разом з Вами навчились жити і працювати в умовах непростого сьогодення, під звуки сирен і вибухів, вірити в свої сили і Перемогу України.

Сьогодні ми бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, особистого щастя, добра і родинного тепла, підтримки рідних, колег, однодумців, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів!

Всіх земних благ Вам, родинного затишку та Божої опіки.

Тепло і затишок родинної оселі нехай надійно захищає Вас від негараздів, а  повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

 Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, це велика цінність, хай оминають всі негаразди та непорозуміння.

Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

З повагою колектив, депутати  та виконавчий комітет міської ради.