СЬОГОДНІ ВІДБУВСЯ МОНІТОРИНГОВИЙ ВІЗИТ ДО РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРЕДСТАВНИКІВ МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТУ USAID "ГОВЕРЛА", ПАРТНЕРКОЮ  ЯКОГО ГРОМАДА Є МАЙЖЕ РІК.

Предметом моніторингу було ефективне використання наданої міжнародної технічної допомоги та окреслення можливих форм майбутньої співпраці.

 

Співпраця громади з американським благодійним проєктом «USAID «ГОВЕРЛА» розпочалась влітку 2022 -го,  під час війни, коли не лише українці, а і більшість європейських громад згуртувалися для волонтерської допомоги Україні.

Подолавши високу конкуренцію на відбірковому етапі проєкту, із  64-х громад Рівненщини, Радивилівська ТГ увійшла в десятку переможниць, отримавши можливості у ГОВЕРЛА як громада-партнер.

 Саме завдяки цьому партнерству у громаді вдалось належно забезпечити життєдіяльність критичних структур у складний період  блекаутів, отримавши генератори малої та великої потужності для комунальних підприємств громади, лікарні, шкіл та управлінь.

Пізніше у форматі міжнародно-технічної допомоги надійшли пневматичні інструменти для працівників ДСНС, спецодяг для пожежників, ліхтарі, бензопили, потужні бензорізи, офісна техніка: ноутбуки, принтери, картриджі, папір, подовжувачі, вогнегасники, пальне.

Громадою отримано допомоги загалом на суму близько 4млн.грн. 

Сьогодні під час робочої зустрічі з міським головою Миколою КАРАПЕТЯНОМ  та працівниками міської ради, відповідальними за реалізацію Проєкту, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)Марат КЮРЧЕВСЬКИЙ разом з регіональним керівництвом Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»  - Галиною СЕМЕНЕЦЬ, керівницею відділу місцевого самоврядування  USAID "ГОВЕРЛА" та Русланою СТАСЮК, керівницею Рівненської обласної групи USAID "ГОВЕРЛА", обговорили подальшу підтримку реагування проєкту ГОВЕРЛА на надзвичайні ситуації , окреслили перспективи співпраці в сфері просторового планування та розробки документів стратегічного планування, в сфері місцевого економічного розвитку, використання інструментів транскордонного співробітництва, підвищення спроможності в наданні муніципальних послуг та в реагуванні на надзвичайні ситуації , в розвитку молодіжного підприємництва, створення й підтримці молодіжних рад.