- Провідного спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій, транспорту та регуляторної діяльності Радивилівської міської ради.

У конкурсі можуть брати участь особи, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за спеціальностями: економіка, менеджмент, електроенергетика, теплоенергетика, інженер-будівельник.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Основні функціональні обов’язки: енергоменеджмент, моніторинг споживання енергоресурсів, організація енергетичних обмежень, моніторинг ефективності заходів з енергозбереження.

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, володіння державною та англійською мовою, знання законодавчих та нормативних документів в органах місцевого самоврядування, розпорядчих документів, методичні матеріали, практику застосування нормативно-правових актів, щодо напрямів діяльності відділу, навички досвідченого користування комп’ютерною технікою.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. (063)0311099 або за адресою : м. Радивилів, вул. Паркова, 5 (відділ організаційно-кадрової роботи Радивилівської міської ради).

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: м. Радивилів, вул. Паркова, 5 (відділ організаційно-кадрової роботи Радивилівської міської ради).