За підсумками п’яти місяців 2023 року платниками податків Дубенського району до бюджетів усіх рівнів сплачено 602,2 млн гривень ПДФО. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету цього податку зросли на  226,5 млн гривень

Із зазначеної суми надходжень 126,4 млн грн спрямовано до Державного бюджету країни, що перевищує минулорічні показники на 47,6 млн гривень.

Для фінансування потреб місцевих бюджетів громад спрямовано 475,8 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Цьогорічні показники перевищили надходження  минулого року на 178,9 млн гривень

Податок на доходи фізичних осіб сплачується податковими агентами під час виплати оподатковуваного доходу платнику податку або у разі виплати доходу готівкою з каси чи у негрошовій формі, протягом трьох банківських днів з дня, що настає за днем такого нарахування (виплати, надання).

Податковий агент, зобов’язаний своєчасно та повністю нараховувати, утримувати та сплачувати до бюджету податок на доходи фізичних осіб із суми оподатковуваного доходу працівника (зокрема, зарплати) за його рахунок, використовуючи ставку 18%. .

Якщо оподатковуваний дохід нараховано, але не виплачено, податок на доходи фізичних осіб підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у термін не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»