Вся Україна зараз разом із Херсонщиною - цинічний підрив російськими окупантами греблі Каховської ГЕС в ніч із 5 на 6 червня, - не може залишити байдужим жодне серце.

Катастрофічні наслідки такого екоциду - затоплені міста і села, тисячі людей і тварин, яким необхідна допомога та підтримка, непоправна шкода екології. Станом на тепер під водою знаходиться 600 кв.км. Херсонщини, 68% - це лівий берег. Середній рівень підтоплення - 5,6 м.

Житєвоважлива кожна допомога. Тож Радивилівська громада також спрямовує свій благодійний рейс підтримки на затоплені території, не залишається осторонь біди, в якій опинились сотні і тисячі мешканців постраждалих внаслідок екоциду територій.

З ініціативи міського голови Миколи Карапетяна працівники Радивилівської міської ради зібрали кошти для організації доставки гуманітарної продовольчої допомоги херсонцям. Придбали та передали на Херсонщину запас продовольства, питної води, ліків у співкоординації із громадською організацією «Фонд Паляниця» PUL-UA, яка займається медичною евакуацією на власних швидких тяжкопоранених військових та пацієнтів з прифронтових територій, а також організовує волонтерські місії у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Сьогодні волонтерський спецтранспорт уже завантажили усім необхідним.

В основному, це продукти довготривалого зберігання: крупи, тушкованки, рибні консерви, цукор, макарони, питна вода, ліки та медзасоби.

Херсонці, підтримуємо вас!

Ми обов‘язково пройдемо це випробування.