Напередодні Дня Святої Трійці працівники апарату Радивилівської міської ради провели ще одну масштабну толоку, в рамках якої було визначено прибирання парку ім.Т.Шевченка та міського дендропарку (обкошування території, очищення пішохідних алей, приби
Толоку оголосили загальноміською та закликали доєднатися до спільного прибирання відпочинкових локацій усіх небайдужих жителів міста.
Але таких на увесь десятитисячний Радивилів знайшлось всього … троє активістів. Це колектив Радивилівської організації Червоного Хреста України Nataliya Vaschuk-Kapturova , які допомогли в роботі працею рук. Щиро дякуємо нашим однодумцям та помічникам із місцевої організації Товариства Червоного Хреста України, які власним прикладом, разом із працівниками апарату Радивилівської міської ради доводять – любити своє місто треба не лише на словах, але й конкретними справами.
Місто, в якому проживаємо усі ми – територія нашої спільної відповідальності. Адже усім подобається порядок, чистота і затишок довкола. Тож слід взяти за правило долучатись власними ініціативами та допомогою рук у тому, щоб змінити на краще якість життя у своїй громаді.
Завдяки злагодженій праці території парку відпочинку та дендропарку обкошені та очищені від сміття.
Радивилівська міська рада забезпечила паливно-мастильними матеріалами тих, хто прийшов на допомогу із власною мотокосаркою.
Успішно завершена ще одна толока.
Далі буде!......
Щиро сподіваємося, наступного разу нас таки буде більше!