Толоку оголосили загальноміською та закликали доєднатися до спільного прибирання відпочинкових локацій усіх небайдужих жителів міста.

Але таких на увесь десятитисячний Радивилів знайшлось всього … троє активістів. Це колектив Радивилівської організації Червоного Хреста України Nataliya Vaschuk-Kapturova , які допомогли в роботі працею рук. Щиро дякуємо нашим однодумцям та помічникам із місцевої організації Товариства Червоного Хреста України, які власним прикладом, разом із працівниками апарату Радивилівської міської ради доводять – любити своє місто треба не лише на словах, але й конкретними справами.

Місто, в якому проживаємо усі ми – територія нашої спільної відповідальності. Адже усім подобається порядок, чистота і затишок довкола. Тож слід взяти за правило долучатись власними ініціативами та допомогою рук у тому, щоб змінити на краще якість життя у своїй громаді.

Завдяки злагодженій праці території парку відпочинку та дендропарку обкошені та очищені від сміття.

Радивилівська міська рада забезпечила паливно-мастильними матеріалами тих, хто прийшов на допомогу із власною мотокосаркою.

Успішно завершена ще одна толока.

Далі буде!......

Щиро сподіваємося, наступного разу нас таки буде більше!