Сьогодні в Сестрятинському старостинському окрузі пройшов захід до Дня захисту дітей
В програмі свята були і показові виступи пожежників, і показові виступи поліцейських нашої громади.
Діти мали можливість скористатися безкоштовною надувною гіркою та батутом, також приміряли та роздивлялися спецодяг та інше обладнання наших рятівників. Весело та насичено пройшов день у присутніх на нашому святі.
Діти -це наше майбутнє, наша надія і радість, тому у них повинне бути щасливе дитинство.
Щиро вдячні спонсорам дитячого свята: Ковальчуку Миколі Макаровичу, Гуменюк Ользі Василівні, Гнатюк Анджелі Володимирівні та спілці рибалок, які також долучилися до організації цього хорошого свята.
З офіційної сторінки Сестрятинський старостинський округ Богуслав Чорнобай