Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Це свято стало символом надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

Кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

День турботи про дітей і дитинство у нашій громаді спільно з Радивилів: освіта, культура, молодь і спорт вже традиційно відзначили великою кількістю цікавих заходів для малечі.

У парку відпочинку в м.Радивилів відбувся яскравий концерт просто неба за участю кращих мистецьких колективів КЗ "Радивилівський МБК" , музичне вітання від Радивилівського духового оркестру.

Малечу розважали веселі аніматори - справжні чарівники гарного настрою, дитячих посмішок та радості, працювала арт-студія від організації Товариства Червоного Хреста України із нанесення аквагриму та розпису сувенірів, організовувались спортивні активності тренерами КДЮСШ, патріотичний малюнок на асфальті та демонстрація справжнього поліцейського спорядження працівниками відділення поліції №2 (Радивилів) Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області Поліція Радивилів .

Цього дня від Служба у справах дітей Радивилівської міської ради Рівненської області вручено подарунки 12-ом дітям статусних категорій, мешканців нашої громади.

Це свято дитячих усмішок, радості і надій, яке тільки додало впевненості - зростає покоління розумних, креативних і дуже талановитих українців.

І наше головне завдання в цей непростий час –захищати і боротись за їхнє щасливе майбутнє в процвітаючій, вільній та незалежній країні!