Сьогодні жителі громади оплакують 27-річного Дмитра ЛОТОЦЬКОГО, кулеметника стрілецького взводу Національної Гвардії України, який 17 травня загинув у боях з російськими окупантами в районі населеного пункту Кузьминне Луганської області.

В останню дорогу на вічний спочинок Героя сьогодні проводжали з батьківської оселі в с.Опарипси. Знову багатолюдна скорботна похоронна процесія йшла за труною ще одного загиблого молодого Захисника України, який палко мріяв про сім’ю, кохання, сімейне щастя та радість батьківства. І від цього кожне серце розриває біль. Сум. Розпач. Горе.

Домовину з тілом бійця покривав жовто-блакитний прапор, символ нашої держави, якій вірно служив військовослужбовець.

Продовжують гинути найкращі сини рідної землі, цвіт народу – чиясь пара, чиясь доля. А тепер назавжди – чиясь болюча і незагойна на серці рана…

Солдат Дмитро Михайлович Лотоцький поповнив стрій ЗСУ у жовтні минулого року, а до того часу перебував у складі Тернопільської територіальної оборони.

За час служби брав участь у боях на найгарячіших ділянках фронту. Вірний і надійний побратим, справжній патріот...А ще люблячий син і брат... Був сповнений щасливих планів на життя, яким , на жаль, не судилось здійснитися.

Світла і незгасима пам'ять нашому Герою-Захиснику. Царство Небесне його душі…

Віддати останню шану зібралися односельці та бойові побратими, представники влади територіальної громади та Другий вiддiл Дубенського РТЦК та СП.

Заупокійне Богослужіння відбулось у Свято-Соборо-Богородичній церкві с.Опарипси. З усіма військовими почестями, належними справжньому Герою-патріоту, мужньому Захиснику України - поховають Дмитра Лотоцького на кладовищі в с.Опарипси.

Висловлюємо нашу підтримку та глибоке співчуття сім’ї, всім близьким загиблого Героя.

У цей важкий час вся громада в жалобі разом із вами