Представники влади територіальної громади, місцевого відділення поліції, поклали квіти до пам'ятного знаку жертвам політичних репресій.

Разом із громадськістю долучились до поминального богослужіння за всіма невинно страченими злочинним сталінським режимом.

Спільну молитву провели хористи та настоятель храму Свято-Вознесенської парафії м. Радивилів, військовий капелан Юрій ( Бурліков ).

У цей жалобний день хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять та героїзм всіх, хто поліг за волю та свободу рідної землі.

За роки правління тоталітарного режиму внаслідок кривавих політичних репресій загинули мільйони людей. Сьогодні Україна знову боронить свої землі. від окупанта. Наші співгромадяни знову гинуть від агресії злочинного політичного режиму , який продовжує втілювати російська федерація.

Як наслідок, трагічна статистика жертв політичних репресій практично щодня поповнюється новими іменами загиблих захисників і патріотів України.

Заради утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства нам потрібно пам'ятати історію і передавати наступним поколінням українців.