- ВИГРАЛА КОМАНДА СИЛЬНІШИХ, ЯКІЙ ПОСМІХНУЛАСЬ УДАЧА, - наголосив у своєму вітанні під час урочистого нагородження міський голова Микола Карапетян та побажав усім при міцному здоров'ї, уже під мирним небом ПЕРЕМОЖНОЇ України зустрітися на великому футболі в Радивилові і наступного року.

Години запеклих баталій, напружених ігрових моментів, яскраво забити голів у ворота суперників - і настав момент командам шикуватись для урочистого нагородження.

Почесні нагороди благодійного турніру отримали кращі гравці кожної з команд - Микола Клішч (команда м.Рівне),

Олексій Таран, Юрій Овсянніков, Богдан Мальований - команда "Буковина" (Львів), Юрій Колінько (команда м.Вінниця), Віктор Черненко (команда м.Київ).

Вперше на футбольному лікарському турнірі в Радивилові була заявлена команда "КАРЛІТОС", у складі якої увійшли гравці вікової категорії 60+, які достойно боролися, нагороду, як кращий гравець команди, отримав Костянтин Куба.

Спеціальний приз турніру присуджено гравцю з м.Херсон Борису Іванову, відданому патріоту, учаснику УФАМу.

Вперше за цей важкий рік він зміг виїхати на змагання. Щемний момент - його подяка колегам-медикам за моральну підтримку, доки Херсон та херсонці перебували в російській окупації. А сьогодні Херсон - це знову Україна, і кожне українське місто на лінії фронту , завдяки героїзму Збройних Сил України, буде звільнене від російських терористичних військ.

За підсумками голосування кращим гравцем турніру визнано Валерія Баранова, на сьогоднішній день - жителя Радивилова, переселенця з м. Нова Каховка.

Відбулось нагородження граців турніру у командному заліку:

7 місце - команда "КАРЛІТОС",

6 місце - команда м.Одеси,

5 місце - команда "Буковина",

4 місце - команда м.Дніпро,

3 місце - команда м.Рівне (+Радивилів),

2 місце - команда м.Києва,

А 1 місце та кубок переможця турніру "Слава Україні" у запеклих баталіях виборола команда лікарів з м.Вінниця.

Яскравий футбол нам цього дня показали усі команди. Матчі були напруженими і цікавими.

Дякуємо співорганізаторам та усім лікарям, які сьогодні зіграли футбол заради ПЕРЕМОГИ!

Ukrainian Medical Football Team