Мама – найдорожче слово в світі, стільки ніжності , тепла й любові у звертанні до Тієї, хто подарувала нам життя.

Усі найніжніші почуття, які тільки можна передати мовою танцю, висловили своїм найдорожчим матусям на знак поваги й вдячності вихованці дитячого зразкового хореографічного колективу «SOUL ART» (керівник Кароліна Паскаль) сьогодні під час звітного концерту в Будинку культури.

Перенаповнена зала, щемні емоції – так атмосферно, зазвичай, і проходять мистецькі звіти цього надзвичайно талановитого та харизматичного колективу. Сьогодні «соулартівці» не лише дарували матусям гарні емоції та святковий настрійЮні зірочки, аматори сцени присвятили свій весняний виступ благодійному збору коштів для ЗСУ, за час виступу глядачі донатили на потреби української армії. Від початку російської агресії, починаючи із 2014 року, вихованці ансамблю неодноразово піднімали бойових дух українських військовослужбовців, організовуючи виїзні концерти у найближчі військові частини.

З особливим настроєм відбувався сьогоднішній концерт ще і тому, що на звітному виступі у складі колективу востаннє виступають вихованці найстаршої групи «SOUL ART»: під вдячні оплески глядачів усім випускникам ансамблю вручили Почесні грамоти та квіти.

За високу професійну майстерність та високі мистецькі досягнення слова вдячності та подяку керівнику Кароліні Паскаль висловив заступник начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради Ігор Киричук.