Радивилівська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту розроблення "Детального плану території для будівництва та обслуговування будівель та споруд виробничої діяльності по вул.Волковенка в м.Радивилів Дубенського району Рівненської обл."  та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

"З 1 травня по 31 травня 2023 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищеназваних робіт.

Підстава розроблення – Рішення №569 «Про включення земельних ділянок  до інвестиційно-привабливих, визначених для реалізації права власності (оренди) на конкурентних засадах у формі аукціону» від 23 листопада 2021 р.

Замовником детального плану території є: Радивилівська міська рада.

Розробником проекту є: ФОП  М. Р. Лопушанський.

Із проектами містобудівної документації можна ознайомитись в приміщенні будівлі міської ради в  м. Радивилів по  вул. Парковій, буд. 5 1 травня по 31 травня 2023 року пн.-пт. з 10-00 по 16-00 та на вебсайті.  Контактна особа Маркович Віктор Олексійович, ел. пошта: [email protected].

Громадські слухання проекту "Детального плану території для будівництва та обслуговування будівель та споруд виробничої діяльності по вул.Волковенка в м.Радивилів Дубенського району Рівненської обл." та звіту про його стратегічну екологічну оцінку відбудуться 2 червня  2023 року за адресою в  м. Радивилів по  вул. Парковій, буд. 5 о 12.00 год. за умови надходження зауважень.

Письмові зауваження та пропозиції до вищезгаданого проекту  можна подавати до 1 червня 2023 року включно до Радивилівської міської ради у письмовій формі. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.