Проєкт реалізується Фондом міжнародної солідарності у партнерстві з BGK, Європейською Комісією та програмою "Підтримка демократії" Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Комісією проєкту PRO_MentalHealth сформовано 2 цільові групи. Територіальні громади — члени Координаційної групи Дубенського і Рівненського районів це - Радивилівська, Тараканівська, Дубенська, Корецька, Здолбунівська, Костопільська, Острозька, Рівненська, Березнівська ТГ.

Радивилівську громаду на засіданні представляли заступник міського голови Олександр Пастух та директорка Радивилівський міський центр соціальних служб Тетяна Франко .

На очних семінарах-тренінгах координаційна група провела діагностику кожного з районів Рівненської області щодо організації психосоціальних послуг та визначала найбільш зручні локації для створення на Рівненщині майбутніх чотирьох Центрів соціально-психологічної підтримки.

Обговорено також актуальні питання щодо укомплектування Центрів соціально-психологічної підтримки фаховими психологами для надання адаптаційної підтримки ветеранам війни, внутрішньо-переміщеним особам, родинам, які втратили у бойових діях своїх близьких.