Популярність до талановитої авторки прийшла у 2014 році, після того, як у світ вийшов її дебютний роман – «Мелодія кави у тональності кардамону».

Наталя Гурницька змогла довести, що український жіночий роман може бути не тільки ніжним та витонченим, але і набагато цікавішим, ніж романи іноземних авторів. Вона зуміла не просто розповісти красиві історії кохання, а й вкласти у кожну з них частинку своєї душі.

У 2021 році Наталія Гурницька отримала престижну літературну відзнаку «Золота письменниця України», що вручається українським авторам, які видали твори українською або в перекладі українською мовою у форматі паперової книжки, сукупним накладом понад 100 тисяч примірників.

Сьогодні, під часу зустрічі з радивилівськими читачами Наталя Гурницька розповіла про роботу над сюжетом роману «Мелодія кави у тональності кардамону», про кропіткі пошуки необхідних історичних знань, аби на сторінках згодом максимально атмосферно відтворити життя минулої епохи. За мотивами цього роману в Україні відзнято телесеріал «Кава з кардамоном». Зйомки стрічки тривали у Львові, Жовкві, Судовій Вишні та Києві. Це 10-ти серійна драматична історія про заборонене кохання юної дівчини до старшого за неї польського шляхтича. Події кіно-серіалу розгортаються у м.Львові всередині XIX століття .

Наталія Гурницька наголосила, що її жіночі романи, події яких зазвичай відбуваються на певному історичному тлі, в яких у деталях передано дух певної епохи, читають не лише жінки, а й чоловіки також. І в час війни - навіть у фронтових умовах.

Наталя Гурницька подякувала усім, хто відвідав творчу зустріч, наголосивши, що саме визнання та любов читача і є найвищою відзнакою для письменника.

Директорка міської бібліотеки Наталя Залужна вручила шановній авторці на добру згадку про знайомство з радивилівськими шанувальниками квіти та сувеніри, а також краєзнавче видання про Радивилів.

Потім відбулась фотосесія та автографсесія письменниці з усіма, хто придбав на згадку видання її авторства.

Вдячні шанувальники побажали талановитій авторці цікавих творчих новинок, з якими Наталю Гурницьку обов'язково чекають в Радивилові знову!

Разом з Радивилів: освіта, культура, молодь і спорт