Протягом січня-березня 2023 року працедавці Радивилівщини спрямували до бюджетів усіх рівнів 64,8 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Сума перерахованого місцевими працедавцями ПДФО  перевищує  показники січня –березня 2022 року на 28,1  млн гривень.  

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 51,2 млн гривень, що перевищує минулорічні показники на 22,2 млн гривень.

До державного бюджету платники перерахували 13,6 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Цьогорічні показники перевищили надходження  минулого року на 5,9 млн гривень

Стабільність надходжень ПДФО, як і всіх податкових платежів – особливо важлива для державного бюджету та територіальних громад у період протидії загарбникам.

Зважаючи на воєнну ситуацію, податківці нагадують про необхідність дотримання вимог трудового законодавства щодо офіційного оформлення працівників, своєчасної та повної виплати заробітної плати на рівні встановленого законодавством, неприпустимості її виплати у  “конвертах”, адже від цього залежить фінансування обороноздатності держави, підтримка ЗСУ в цілому, суттєва матеріальна допомога соціальній сфері та громадянам, постраждалим від війни.

Нагадаємо, що триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році, в рамках якої  громадяни, котрі отримали доходи, з яких торік  не сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, мають подати Річну податкову декларацію про доходи в строк до 1 травня 2023 року

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX