Упродовж січня-березня 2023 року платники Радивилівської, Козинської та Крупецької громад, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували до місцевих бюджетів 6,6 млн грн єдиного податку. 

Понад 67 відсотків надходжень від єдиного податку становить сума, перерахована приватними підприємцями. Упродовж першого кварталу цього року вони спрямували до місцевих скарбниць громад 4,4 млн гривень.

Юридичні особи поповнили бюджети територіальних громад, сплативши 762 тис гривень єдиного податку. Від суб’єктів господарювання, які перебувають на четвертій групі  спрощеної системи оподаткування, до бюджетів надійшло 1,4 мільони гривень єдиного податку.

Нагадуємо, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. А це означає, що кожен платник долучається до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку.

Податківці наголошують, що на діючий бізнес сьогодні лягає велика відповідальність – бути захисником економічної стабільності рідного краю та держави, забезпечувати їх фінансову спроможність. Тож кожен своєчасно та в повному обсязі сплачений податковий платіж – це посильний внесок суб’єктів підприємництва у перемогу нашої країни над агрессором.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»