- сьогодні ознайомилися начальник Департаменту превентивної діяльності НПУ, полковник поліції Ігор Бабич, заступник начальника ГУНП в Рівненській області, полковник поліції Руслан Стрельбицький, начальник УПД ГУНП в області Руслан Жук.

На зустрічі з Радивилівським міським головою Миколою Карапетяном, начальником відділення поліції √2 (м.Радивилів) Дубенського відділу поліції Юрієм Семеренком

спілкувалися про підсилення безпекового середовища громади поліцейськими офіцерами, які закінчують навчання та вже невдовзі нестимуть службу .

Обговорили формат діяльності поліцейських станцій , а таких на території громади на сьогодні функціонує дві.

За кошти з місцевого бюджету в цих приміщеннях було проведено належну підготовку, встановлено оргтехніку, меблі, облаштовано кабінети поліцейським офіцерам, підведено системи відеоспостереження.

Основні функції поліцейських офіцерів, які тут на службі - своєчасне реагування на звернення громадян, щоб люди мали відчуття захищеності, а також виявлення та профілактика скоєння правопорушень.

Вище поліцейське керівництво області відзначило, що в Радивилові створено комфортні умови для виконання професійних обов’язків поліцейських офіцерів у поліцейській станції.

Громада демонструє високу готовність в питаннях вдосконалення безпекового середовища, облаштовує належне місце для роботи поліцейських офіцерів.

А поліція, у свою чергу, проводить відбір і їх навчання.