Медзаклад поповнився обладнанням для порятунку людських життів за рахунок коштів Благодійного фонду «МАЛЬВИ УКРАЇНА» та Асоціації «МАЛЬВЕ ДІ Україна А.П.С» Malve di Ucraina, Associazione Ucraina a Verona

Кожен з них вартує близько мільйона гривень.

Доставили дороговартісне обладнання та запас медикаментів до Радивилівська міська лікарня волонтери з Дубенщини у форматі співпраці Дубенської райдержадміністрації з волонтерами БО «Благодійний фонд «МАЛЬВИ Україна» та «Асоціації МАЛЬВЕ ДІ Україна А.П.С.».

З цією метою з робочим візитом у громаді сьогодні побували начальник Дубенської РВА - Дубенська районна державна адміністрація Всеволод Пекарський та його перша заступниця Мар’яна Мудрик.

Нове медустаткування дозволить медичному персоналу надавати більш ефективну допомогу пацієнтам, які потребують реанімаційної підтримки, - наголосив Радивилівський міський голова Микола Карапетян.

Директор КНП «Радивилівська центральна міська лікарня» Федір Стецюк зазначив, що апарати встановлять у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії - для важкохворих, які потребують штучної вентиляції легень.

Вони допомагатимуть лікувати пацієнтів у найважчих станах за сучасними європейськими стандартами.

Висловлюємо щиру подяку усім причетним до цієї знакової справи благодійникам та волонтерам: «Асоціація Мальве ді Україна», м. Верона (Malve di Ucraina, Associazione Ucraina a Verona), «Рух Моба для дітей» ( Movimento per i Bambini - MOBA ),

«Фонд Роза Прістіна», «Моноліт Італія Норд» (Monolith Italia Nord srl ), П’єро АБРИЦЕЗЕ (Piero Abbruzzese - Pediatria e Solidarietà, Давід ҐРЕКО, Роман ГОЙДАН (Roman Hoydan ), Володимир БЕКИШ, Наталя СОЗОНТОВА, Оксана МАЦЮЦЯ, Сергій НЕСТЕРОВ, Ірина ШИГИМАГ, Руслан НАХАМКО, Енріко ДАМЕРІ, Іван МУДРИК, Юрій ЯНЧУК.

Шана і повага всім причетним до придбання та доставки в Україну такої необхідної зараз медичної та гуманітарної допомоги! Все буде використано на користь та задля покращення здоров’я українців.

Ваша підтримка важлива і вкрай необхідна!

Ваша солідарність та допомога – без кордонів, вони безцінні!